OSSENDRECHT – Komende zondag op moeder dag 11 mei is het zover: de vierde ronde van de Brabantse Wal Wielerevents en deze ronde vindt plaats in Ossendrecht. Werd het criterium van Ossendrecht eerder nog verreden door de dorpskern zelf, dit jaar wordt evenals vorig jaar het buitengebied van Ossendrecht verkend.
De start en finish van het criterium van Ossendrecht ligt in de Middelstraat. Het deelnemersveld zal vanuit de Middelstraat rechtsaf de Laagstraat inrijden, vervolgens rechtsaf de Koeleweg in om in de Middelstraat weer uit te komen. Vorig jaar won Nils Sinschek uit Maastricht. Wie zal er dit jaar winnen?
Klassement
Momenteel gaat bij de elite-beloften Roan Konings met 82 punten aan de leiding voor het Happy Dog/Happy Cat- Somers Planontwikkeling klassement aan de leiding voor Tom Vermeer met 66 punten en Niels Hanegraaf met 60 punten Bij de nieuwelingen gaat Rick Pauwels aan de leiding en bij de junioren Maurits Buiter.
Voor de dikkebanden races zal de jeugd van 2 tot 4 jaar om 14:30 uur aftrappen. Aansluitend starten de kinderen van 5 en 6 jaar, gevolgd door de 7 en 8-jarigen. Daarna volgen de 9- en 10-jarigen en de 11- en 12-jarigen sluiten dit onderdeel af.